Ворскла: знакові дебюти, довіра молоді й дебют 16-річного захисника Крупського

Юрій Максимов у минулому сезоні давав нагоду проявити себе молодим українським талантам. Шанс зіграти на найвищому рівні отримали десять кандидатів до молодіжної збірної України

Головні сподівання серед молодих талантів тренерський штаб покладав на 20-річного хавбека Георгія Цітаішвілі, якого клуб орендував у Динамо. Георгій почав дуже пристойно і за чотири матчі навіть встиг відзначитися забитим м’ячем у ворота Руха (1:1). Проте, у матчі проти Маріуполя Георгій зазнав прикрої травми, після якої змушений був пропустити весняну частину сезону. Полтавський клуб має сподівання повернути талановитого хавбека перед початком нового сезону, але рішення ухвалюватиме Мірча Луческу.

Безумовно, минулий сезон на все життя запам’ятає 16-річний захисник Ілля Крупський. Юрій Максимов довірив талановитому захиснику місце на полі у грі з Динамо (1:5). Ілля відіграв 15 хвилин і став наймолодшим гравцем Ворскли, які грали в УПЛ.

Ілля Крупський. Фото фейсбук Ворскли.

Досить непогано проявляв себе 19-річний нападник Данило Кравчук, який за сезон відіграв 14 матчів і відзначився забитим м’ячем у ворота Миная (1:1). Данило своєю грою заслужив на виклик у молодіжну збірну.

Кравчук міняє Кулача. Фото vorskla.com.ua.

Також у нинішньому сезоні тренерський штаб Ворскли надав можливість зіграти на найвищому рівні: 20-річному захиснику Даніїлу Сємілєту (53 хвилини), 20-річному захиснику Валерію Дубку (20 хвилин), 18-річному хавбеку Олегу Власову (15 хвилин), 17-річному півзахиснику Даніілу Хрипчуку (11 хвилин), 17-річному півзахиснику Івану Нестеренку (6 хвилин), 18-річному півзахиснику Іллі Гаджуку (5 хвилин), 21-річному нападнику Олександру Кожевнікову (12 хвилин).

Ілля Гаджук. Фото фейсбук Львова.

Загалом, всі ці молоді таланти мають шанси розкритися у наступному сезоні і заявити про себе на всю Україну.