Колос у минулому сезоні: прогрес Ісаєнка та гол Коваля у Кубку

Руслан Костишин в минулому сезоні основний акцент робив на досвідчених гравців. Загалом, шанс зіграти на найвищому рівні отримали шестеро кандидатів до молодіжної збірної України

Найбільше ігрового часу серед молодих талантів отримав орендований у Динамо 20-річний нападник Євгеній Ісаєнко (на фото). Загалом, у минулому сезоні Євін відіграв у 17 матчах чемпіонаті й Кубку та відзначився одним забитим м’ячем. Молодий нападник забив Львову (4:0).

Нагадаємо, що нинішній сезон Ісаєнко починав за Динамо U-21. За молодіжку киян нападник забив чотири м’ячі у ворота Олімпіка (9:0).

У більшості поєдинків Євгеній був корисним для своєї команди. Якщо обійдеться без травм, то у Ісаєнка є всі шанси досягти прогресу у новому чемпіонаті.

Суперника атакує Ісаєнко (№19). Фото фейсбук Колоса.

Пам’ятним нинішній сезон стане для 19-річного нападника Станіслава Коваля. Руслан Костишин випустив юного футболіста в матчі 1/8 фіналу Кубка України проти Ниви (4:0)  і Коваль не підвів свого тренера. Станіслав у компенсований час відзначився забитим м’ячем.

Зараз Коваль забиває вже за Полісся у Першій лізі. Фото фейсбук Полісся.

Також у цьому матчі виходив на поле 19-річний захисник Станіслав Мораренко, який зіграв 21 хвилину.

Шанс проявити себе на найвищому рівні отримав 21-річний хавбек Станіслав Сорокін. Станіслав виходив на поле у матчах проти Олімпіка  (1:2) та Динамо (0:3). Загалом, молодий півзахисник зіграв 35 хвилин.

Нагоду дебютувати на професіональному рівні отримав і 18-річний нападник Антон Салабай. Перспективний форвард вийшов на заміну на останній хвилині матчу з Динамо. Відзначимо, що за Колос U-19 Антон у чотирьох матчах забив три м’ячі, а за Колос U-21 у 24 матчах — дев’ять голів.

Станіслав Сорокін проти Олімпіка. Фото фейсбук Колоса.