Еліт ліга: Динамо U-15 у меншості перемагає в Маріуполі

Відбулися перші матчі плей-офф Еліт ліги ДЮФЛУ серед команд U-15 (футболісти 2006 року народження). Проект Золотий Талант повідомляє результати матчів та розповідає про найцікавіші події. Відзначаємо перемогу Динамо над Маріуполем — 2:1. Кияни вирвали перемогу, граючи у меншості

У першому стиковому матчі Еліт ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-15 київське Динамо зустрілося у гостях з Маріуполем. Поєдинок завершився перемогою Динамо — 2:1.

Нагадаємо, біло-сині посіли перше місце у своїй групі на другому етапі, у той час як маріупольці фінішували четвертими.

Динамівці розпочали з місця в кар’єр і відкрили рахунок вже на другій хвилині зустрічі. Після вертикального пасу Кирила Осипенка від центральної лінії Владислав Калин опинився сам-на-сам з голкіпером та впевнено переграв його ударом у ближній кут — 0:1. Господарі ж поля використали свій чи не єдиний момент у першому таймі. Вже у компенсований до першої 35-хвилинки час після прострілу з лівого флангу на дальню стійку Артем Марчук розстріляв ворота ударом впритул без шансів для голкіпера — 1:1.

На початку другого тайму ситуація для команди Олексія Дроценка ще більш ускладнилась, коли арбітр показав жовту картку за симуляцію Матвію Пономаренку, а переглянувши свої записи зрозумів, що це попередження для Матвія стало другим у грі. Так біло-сині залишилися у меншості.

Суркіс рятує Динамо. Фото fcdynamo.kiev.ua.

Однак це тільки підбадьорило киян і за п’ять хвилин вони повели в рахунку. Автором гольової передачі став голкіпер Динамо В’ячеслав Суркіс, який вибив м’яча з власного штрафного на чужу половину поля, на форварда Олександра Шевченка. Той прийняв на лінії штрафного, хитнув захисника та потужно пробив повз голкіпера — 1:2.

Донецький Шахтар на виїзді здобув впевнену перемогу над ДЮСШ-11 Чорноморець — 2:0. За гірників забивали Головачев та Будко.

УФК-Карпати та ДАФ Дніпро зіграли в результативну нічию — 2:2. Доля переможця протистояння визначиться 12-го червня у Дніпрі.

У ще одному матчі плей-оф футболісти ДВУФК мінімально переграли ДЮСШ-26 — 1:0. У киян перед домашнім поєдинком залишаються непогані шанси на вікторію.

Перші матчі

5 червня

Маріуполь — Динамо (Київ) — 1:2 (відео)

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Шахтар (Донецьк) — 0:2

УФК-Карпати (Львів) — ДАФ Дніпро — 2:2

ДВУФК (Дніпро) — ДЮСШ-26 (Київ) — 1:0 (відео)

Матчі-відповіді пройдуть 12 червня на полях команд, вказаних другими.

Еліт ліга: Шахтар, Карпати й ДВУФК виграли, Динамо U-17 не змогло

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (26%, 104 голосов)
  • Родіон Плакса (Маріуполь) (21%, 86 голосов)