18-річний воротар Волині-2 вийшов на заміну замість нападника (відео)

18-річний голкіпер Волині-2 Арсеній Коркодим у матчі 23-го туру Другої ліги проти Оболоні-2 (2:0) зіграв у статусі польового гравця. Коркодим з’явився на полі на 89-й хвилині поєдинку, замінивши гравця атаки.

У рамках 23-го туру Другої Ліги України Оболонь-2 приймала на своєму полі Волинь-2. Гості зіткнулися з великими кадровими проблемами: двоє футболістів занедужали, троє пропускали матч через дискваліфікації, а ще кілька виконавців відновлювалися від травм. Чому перша команда не дала гравців у допомогу — невідомо.

Через всі ці причини на гру до міста Бучі прибуло 12 гравців, двоє з яких — голкіпери. Один із стражів воріт  — Арсеній Коркодим — з’явився на полі на 89-й хвилині поєдинку, проте замість гравця атаки.

Цікаво, що Арсеній — основний голкіпер луцької команди. У цьому матчі він поступився місцем в основному складі резервному голкіперу 17-річному Владиславу Савченко, котрий дебютував у цьому сезоні.

Арсеній Коркодим. Фото fcvolyn.net.

Загалом Коркодим провів на полі близько п’яти хвилин. Його команда у підсумку програла з рахунком 0:2. Відзначаємо забитий м’яч 17-річного нападника Данііла Руденка.

Тренерський штаб Оболоні-2 з перших хвилин випустив: 20-річного голкіпера Володимира Коломійця, 21-річного захисника Нікіту Глошардіна, 20-річного захисника Максима Потопальського, 20-річного хавбека Дмитрія Сичевського, 19-річного нападника Руслана Скидана та 17-річного нападника Данііла Руденка.

У складі Волині-2 на полі з’явилися: 17-річний голкіпер Владислав Савченко, 19-річний захисник Владислав Чернов,  18-річний нападник Олександр Чернов, 18-річний нападник Денис Теслюк, 18-річний хавбек Вадим Ольхович, 19-річний хавбек Вадим Лучка, 19-річний хавбек Микола Миронюк, 18-річний хавбек Владислав Кузнєчіков, 19-річний хавбек Владислав Кристін, 18-річний Дмитро Янчук, 19-річний Володимир Шевчук.

У Бучі десята команда групи зустрічалася з останньою. Господарі відкрили рахунок на 22-й хвилині. Після подачі граючого тренера Корнєва забив Білий — 1:0. На початку другого тайму Руденко на швидкості увірвався у штрафну і пробив повз Савченка — 2:0. Третій забитий м’яч для 17-річного нападника. Перемога дозволила киянам вийти на дев’яте місце.

Оболонь-2 — Волинь-2 — 2:0

Голи: Білий (22), Руденко (51).

Оболонь-2: Коломієць — Глошардін (Бровченко, 62), Потопальський, Коваленко, Білий (Майданович, 46), Корнєв, Сичевський (Грабовський, 90), Прокопенко, Скидан (Рафальський, 81), Василенко, Руденко (Строчинський, 90).

Волинь-2: Савченко — Ольхович (Коркодим, 90), Мороз, Теслюк, Миронюк, Кузнєчіков, В. Кристін, Янчук Шевчук, Чернов, Лучка.

Лауреат На чолі рейтинга кращих футболістів України у категорії U-19 — тандем із Динамо