Ческе-Будійовіце із 20-річним Таловеровим мінімально поступається Словацко

У матчі 33-го туру першої ліги Чехії зустрічалися Ческе-Будійовіце та Словацко. Матч завершився перемогою гостей — 1:0. 20-річний український захисник господарів Максим Таловеров відіграв весь матч

Тренерський штаб Ческе-Будійовіце довірив місце у складі 20-річному захиснику Максиму Таловерову. У другому таймі у гру увійшов 18-річний хавбек Філіп Коусал.

Гості активно розпочали гру і вже на 18-й хвилині відкрили рахунок. Властіміл Данічек реалізував пенальті — 0:1. Як виявилося, цей забитий м’яч став єдиним у матчі.

Ческе-Будійовіце із 38 очками посідає 12 місце.

Ческе-Будійовіце — Словацко — 0:1

Гол: Данічек (18, пенальті).

Ческе-Будійовіце: Дробни — Коліч, Таловеров, Кладрубскі (Гавел, 83), Кралік — Яворек, Кавос, Бранднер (Ледецкі, 77), Альвір, Мршіч (Мезарош, 46) — Діоп (Коусал, 60).

Лауреат Бондаренка частіше згадували, але виграв все одно Трубін: хто став кращим футболістом місяця в Україні в категорії U-21

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?