Забиває вдруге поспіль: Рух із голом 20-річного хавбека громить Олімпік

У матчі 25-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Рух та Олімпік. Гра проходила на Арені Львів. Відзначаємо появу у складі Руху одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Руха — 3:0. Звертаємо увагу на забитий м’яч 20-річного хавбека Остапа Притули

Іван Федик з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Остапа Притулу. У запасі залишилися: 21-річний захисник Давід Зец, 21-річний хавбек Василь Руніч, 18-річний нападник Ярослав Карабін, 20-річний півзахисник Іван Литвиненко та 17-річний півзахисник Іван Варфоломєєв.

У складі Олімпіка не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 21-річний захисник Ігор Снурніцин.

Господарі активно розпочали гру і на 4-й хвилині відкрили рахунок. Після прострілу Борячука забив Притула — 1:0. Другий поспіль м’яч для молодого хавбека. На 17-й хвилині львів’яни збільшили перевагу. Бойчук навісив, а Борячук головою відправив м’яча у сітку — 2:0. На 23-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Олімпіка. Одинадцятиметровий реалізував Климчук — 3:0. Жахливий старт для команди Романа Санжара.

Після перерви у гру увійшов Ігор Снурніцин. На 62-й хвилині гості забили, але м’яч скасували через офсайд у Тейшейри. На 76-й хвилині у гру увійшов Василь Руніч. У другому таймі гості так і не змогли проявити себе і забити бодай м’яч престижу. На 89-й хвилині у гру увійшов Ярослав Карабін, а на 90-й — Варфоломєєв.

Матч завершився розгромною перемогою Руха. У львів’ян тепер 27 залікових пунктів, в Олімпіка — 21. Команди посідають 10 і 13 місця.

Рух — Олімпік — 3:0

Голи: Притула (4), Борячук (17), Климчук (26, пенальті).

Рух: Бандура — Гагун, Білий, Стаменковіч, Мисик, Мартинюк, Федорчук (Варфоломєєв, 90), Притула (Руніч, 76), Климчук (Кондраков, 77), Бойчук (Карабін, 89), Борячук (Кухарук, 76).

Олімпік: Кичак — Драме, Векляк (Снурніцин, 46), Пасіч, Лебеденко, Бабенко, Політило, Завійський (Романовський, 71), Таллес (Альваренга, 46), Беніто, Тейшейра.

Чемпіонат U-21 Олімпійська медаль Руха: перегравши Олімпік, дебютант бере бронзові нагороди (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)