Олімпійська медаль Руха: перегравши Олімпік, дебютант бере бронзові нагороди (відео)

Перемога над молодіжкою Олімпіка у матчі 25-го туру чемпіонату U-21 дострокова робила б дублерів Руха бронзовими призерами турніру. Вони її здобули, дублем відзначився Володимир Рудюк

Свій перший гол жовто-чорні забили вже на 39-й секунді зустрічі: Лях завдав потужного і точного удару в ближній кут — 1:0. Ще до перерви рахунок став розгромним: Рудюк впевнено реалізував зароблений Абдіхоліковим пенальті, а згодом Шостак точним ударом головою замкнув навіс від Харжевського — 3:0.

У другому таймі команди доволі рано встигли обмінятися влучними ударами. На 57-ій хвилині Рудюк оформив дубль, вдало зігравши на добиванні. А за мить жовто-чорні не втримали на стандарті Могіля і той головою скоротив відставання — 4:1, констатує офсайт Руха.

Надалі гра дещо заспокоїлася, хоча моменти у львівської команди раз-по-раз виникали. Розписатися у воротах Олімпіка міг Дуда, ще декілька шансів мав Квасниця, але їхні спроби не увінчались успіхом. У підсумку, рухівці здобули розгромну перемогу, яка дозволила їм за тур до кінця забезпечити бронзові медалі.

Рух U-21 — Олімпік U-21 — 4:1

Голи: Ростилав Лях (1), Володимир Рудюк (14, пенальті, 57), Дмитро Шостак (29) — Євгеній Могіль (61).

Рух U-21: Бабічин — Харжевський, Копина, Слюсар (Лень, 67), Ґліха (Дорош, 60), Дуда, Рудюк, Карабін (Бучакчийський, 55), Абдіхоліков (Добрянський, 88), Лях (Квасниця, 46), Шостак.

Тренер: Віталій Пономарьов.

Олімпік U-21: Пацкан — Демиденко (Голуб, 46), Анніч, Касабуцький, Чижик (Могіль, 46), Шишкін, Давиденко, Бороденко, Громенко (Ковтун, 78), Островерх (Сарбєй, 64), Мазур.

Тренер: Віктор Курята.

Чемпіонат U-21: Рух уже сьогодні може замовити собі бронзові медалі

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Артур Микитишин (Шахтар U21/U19) (36%, 141 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (18%, 69 голосов)