Чемпіонат U-19: Динамо з дублем Ваната громить Маріуполь (відео)

У матчі 19-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Динамо та Маріуполь. Гра проходила на НТБ Конча-Заспа у Києві. Матч завершився перемогою Динамо — 4:1

Кияни активно розпочали гру і вже на 9-й хвилині відкрили рахунок. Після передачі Назара Волошина забив Владислав Ванат — 1:0. Подвоїли перевагу кияни на 25-й хвилині. Після подачі з кутового м’яч влучив у руку захисника Маріуполя. Одинадцятиметровий реалізував Ванат — 2:0. Дубль для 19-річного нападника. З таким рахунком команди пішли на перерву.

На 71-й хвилині рахунок став розгромним. Красивим ударом у кут відзначився Антон Царенко — 3:0. Через дві хвилини м’яч у свій актив записав Кіріл Попов — 4:0. На 81-й хвилині Маслов з пенальті забив м’яч престижу для Маріуполя.

У підсумку, матч завершився розгромною перемогою Динамо. У киян 59 очок, у Маріуполя — 29.

Динамо U-19 — Маріуполь U-19 — 4:1

Голи: Владислав Ванат (9, 25, пенальті), Антон Царенко (71), Кіріл Попов (73) — Федір Маслов (81, пенальті).

Динамо U-19: Ігнатенко — Скорко, Дячук, Вівчаренко, Кузик, Бражко (Скрипник, 70), Царенко, Гаджук (Горбач, 76), Н. Волошин (Велетень, 58), Блізніченко (Слесар, 79), Ванат (Попов, 70).

Тренер: Ігор Костюк.

Маріуполь U-19:  Жук — Поталов, Фурсенко, Недес, Кулієв, Маслов (Панченко, 72), Дмитрієв (Алізаде, 72), Смоляк (Балакай, 66), Плакса (Сименко, 82), Савін (Дробот, 79).

Тренер: Сергій Грибанов.

Чемпіонат U-19: сьогодні у Придніпровську Зоря може взяти бронзові медалі

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Артур Микитишин (Шахтар U21/U19) (36%, 141 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (18%, 69 голосов)