Реал із 20-річним бразильцем у складі вилітає з Ліги чемпіонів

У другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів зустрічалися Челсі та Реал. Матч завершився перемогою англійців — 2:0. Відзначаємо присутність у складі Реалу одного гравця з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Реала довірив місце у складі 20-річному нападнику Вінісіусу Жуніору. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Родріго.

У складі Челсі не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Долю першого тайму вирішив епізод, який стався на 28-й хвилині. Канте вирвався на оперативний простір, вивівши Хаверца сам на сам. Кай намагався витончено перекинути Куртуа, але м’яч потрапив у поперечину. Проте, першим на добивання встиг Тімо Вернер, який відправив м’яча у порожні ворота з метра.

Остаточний рахунок було встановлено на 85-й хвилині, коли після прострілу Пулішіча забив Маунт.

Таким чином, Челсі виходить у фінал Ліги чемпіонів, де зустрінеться з Манчестер Сіті.

Челсі — Реал — 2:0

Голи: Вернер (28), Маунт (85).

Челсі: Менді — Рюдігер, Сілва, Крістенсен (Зума, 90+4) — Чілуел, Жоржиньо, Канте, Аспілікуета (Джеймс, 88) — Маунт (Зієш, 88), Хаверц (Жиру, 90+4), Вернер (Пулішіч, 67).

Реал: Куртуа — Мілітао, Рамос, Начо — Менді (Вальверде, 62), Кроос, Каземіро (Родріго, 76), Вінісіус (Асенсіо, 63) — Модріч — Азар (Діас, 89), Бензема.

Наші за кордоном Шуранов набирає оберти в Нюрнберзі: молоді українські футбольні легіонери в офіційних матчах у квітні 2021 року

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)