20-річний хавбек допоміг Манчестер Сіті увійти в історію

У другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів зустрічалися Манчестер Сіті та ПСЖ. Матч завершився перемогою англійців — 2:0. Відзначаємо присутність у складі МанСіті одного гравця з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Манчестер Сіті довірив місце у складі 20-річному хавбеку Філу Фодену.

У складі ПСЖ не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшов 20-річний захисник Мітчел Баккер.

На 11-й хвилині господарі відкрили рахунок. Зінченко скинув під удар Де Брюйне, постріл бельгійця був заблокований, але першим на добиванні опинився Марез — 1:0.

Подвоїли перевагу англійця на 63-й хвилині зусиллями того ж Мареза — 2:0. На 69-й хвилині гості залишилися у меншості після вилучення Ді Марії.

Манчестер Сіті вперше в своїй історії зіграє у фіналі Ліги чемпіонів. Це перший фінал єврокубків для Гвардіоли за десять років.

Манчестер Сіті — ПСЖ — 2:0

Голи: Марез (11, 63).

Вилучення: Ді Марія (69).

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Стоунз, Діаш, Зінченко — Фоден (Агуеро, 85), Фернандіньо, Ґюндоган, Марез — Сілва (Стерлінг, 82), Де Брюйне (Жезус, 82).

ПСЖ: Навас — Флоренці (Дагба, 75), Маркіньос, Кімпембе, Діалло (Баккер, 82) — Еррера (Дракслер, 62), Паредес (Данілу Перейра, 75), Верратті — Ді Марія, Неймар, Ікарді (Кін, 62).

Наші за кордоном Шуранов набирає оберти в Нюрнберзі: молоді українські футбольні легіонери в офіційних матчах у квітні 2021 року

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)