Зоря U-19 переграє Дніпро-1 і стає бронзовим призером (відео)

У матчі 25-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Дніпро-1 та Зоря. Гра проходила на НТБ СК Дніпро-1. Матч завершився перемогою Зорі — 3:2

Гості активно розпочали гру і вже на десятій хвилині відкрили рахунок. Фрімпонг завдав потужного удару і м’яч від поперечини залетів у ворота — 0:1. За мінімальної переваги луганчан команди пішли на перерву.

На 74-й хвилині гравці Зорі збільшили свою перевагу. Після прострілу Євтушенка забив Нерух — 0:2. Заміни Баранова спрацювали. На 83-й хвилині Крістіан Свистун скоротив відставання у рахунку — 1:2. На 88-й хвилині Андрій Андрущенко забив третій для Зорі м’яч — 1:3. У наступній атаці Ківінда скоротив відставання у рахунку, але на більше господарів не вистачило.

Таким чином, матч завершився перемогою Зорі. Луганський колектив стає достроковим бронзовим призером. У Зорі 50 очок, у Дніпра-1 — 27.

Дніпро-1 U-19 — Зоря U-19 — 2:3

Голи: Крістіан Свистун (82), Даніель Ківінда (89) — Овусу Фрімпонг (10), Віталій Нерух (74), Андрій Андрущенко (88).

Дніпро-1 U-19: Хома — Кононов, Попов, Головацький, Бойко (Швиденко, 46), Матвєєв (Мисляй, 46), Матюшенко, Лебедєв (Копил, 68), Свистун, Бутіч (Янюк, 72), Овсяннік (Ківінда, 75).

Тренер: Віктор Бицюра.

Зоря U-19: Сапутін — Кисіль, Дуднік, Мельник, Златьєв (Єлець, 46), Нагнойний, Сміян, Тузенко (Яриш, 85), Лук’янченко (Євтушенко, 59), Лєгостаєв (Андрущенко, 80), Фрімпонг (Нерух, 68).

Тренер: Василь Баранов.

Чемпіонат U-19: сьогодні у Придніпровську Зоря може взяти бронзові медалі

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Артур Микитишин (Шахтар U21/U19) (36%, 141 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (18%, 69 голосов)