16-річний захисник Ворскли дебютує в УПЛ: його команда розгромно поступається чемпіону

У заключному на сьогодні матчі 24-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Ворскла та Динамо. Гра проходила у Полтаві, на стадіоні ім. Бутовського. Відзначаємо появу у стартових складах команд чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Динамо — 5:1

Юрій Максимов з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Наджееба Якубу та 20-річного півзахисника Ібрахіма Кане. У запасі залишалися: 16-річний захисник Ілля Крупський, 17-річний півзахисник Іван Нестеренко та 19-річний нападник Данило Кравчук.

Мірча Луческу довірив місце у складі: 18-річному захиснику Іллю Забарному та 20-річному захиснику Олександру Сироті. У запасі залишився 21-річний нападник Владислав Супряга.

Кияни активно розпочали гру і на 6-й хвилині Буяльський відкрив рахунок — 0:1. На 15-й хвилині після помилки Альюна і асисту Караваєва хавбек Динамо забиває другий у матчі м’яч — 0:2. Через п’ять хвилин Забарний зачепив Степанюка і арбітр призначив пенальті, який реалізував Кулач — 1:2. Проте, останнє слово у першому таймі все ж було за гостями. Хет-трик оформив Віталій Буяльський — 1:3. Бенефіс капітана Динамо.

Після перерви у гру увійшов Владислав Супряга. На 65-й хвилині рахунок став розгромним. Третій гольовий пас у матчі віддав Караваєв, а забив цього разу Родрігес — 1:4.

На 68-й хвилині у гру увійшов Кравчук. На 75-й хвилині у гру увійшов 16-річний захисник Ілля Крупський. Для Іллі це дебют в УПЛ.

На 84-й хвилині погром Ворскли продовжився. Відзначився Сідклей — 1:5. На 87-й хвилині попередження отримав Кравчук. На 89-й хвилині небезпечно пробивав Крупський, але з його ударом впорався Бущан.

У підсумку, матч завершується розгромною перемогою Динамо. У Динамо 61 заліковий пункт, у Ворскли — 37.

Ворскла — Динамо — 1:5

Голи: Кулач (24, пенальті) — Буяльський (6, 15, 32), Родрігес (65), Сідклей (84).

Ворскла: Різник — Яворський, Чеснаков (Сапай, 46), Альюн (Челядін, 46), Якубу (Ребенок, 46), Кане (Кравчук, 68), Луізао, Тілль, Пуцлін, Кулач, Степанюк (Крупський, 75).

Динамо: Бущан — Забарний, Сирота, Кендзьора, Миколенко (Сідклей, 78), Шепелєв (Гармаш, 46), Шапаренко, Караваєв, Родрігес (Клейтон, 82), Буяльський (Лєднєв, 67), Бєсєдін (Супряга, 46).

Претененти Хет-трик Бондаренка, дебютні голи Забарного та Руніча: як грали молоді футболісти клубів УПЛ у квітні 2021 року