Поганий день Батагова: помилки 19-річного хавбека допомогли Шахтарю переграти Дніпро-1

У матчі 24-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Шахтар та Дніпро-1. Гра пройшла на київському НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у складах команд трьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Шахтаря — 2:1. Звертаємо увагу на забитий м’яч 21-річного хавбека Тете

Луїш Каштру з перших хвилин випустив: 19-річного голкіпера Анатолія Трубіна та 21-річного півзахисника Тете. У запасі залишилися: 21-річний захисник Вітао, 18-річний півзахисник Георгій Судаков, 20-річний півзахисник Маркос Антоніо, 20-річний півзахисник Михайло Мудрик, 18-річний нападник Богдан В’юнник.

Ігор Йовічевіч довірив місце у складі 19-річному хавбеку Арсенію Батагову. У запасі залишився 17-річний півзахисник Єгор Ярмолюк.

Команди повільно розпочали гру і перший момент було створено на 24-й хвилині, він і призвів до голу. Батагов обрізався, а Дентіньо пробив у кут — 1:0. Через дві хвилини міг забивати Довбик, але Артем не зміг переграти Трубіна. На 41-й хвилині 19-річний Батагов знову обрізався і Тете скористався цим подарунком, забивши у порожні ворота — 2:0. З таким рахунком команди пішли на перерву.

Шахтар у другому таймі контролював хід матчу, у дніпрян нічого не виходило в атаці. На 75-й хвилині у гру увійшов Єгор Ярмолюк, а на 84-й — Судаков. На 87-й хвилині на полі з’явилися В’юнник та Маркос Антоніо. Академічний і малоцікавий футбол від підопічних Каштру у другій половині зустрічі. На 90+1 хвилині попередження отримав Ярмолюк. На 90+4 хвилині після передачі Тейлора забив Хобленко — 2:1. Проте, на більше часу не вистачило.

Шахтар — Дніпро-1 — 1:2

Голи: Дентіньо (24), Тете (41) — Хобленко (90+4).

Шахтар: Трубін — Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Степаненко, Майкон (Маркос Антоніо, 87), Алан Патрік (Судаков, 84), Тете, Соломон (Фернандо, 78), Дентіньо (В’юнник, 87).

Дніпро-1: Юрчук — Тейлор, Дуглас (Адамюк, 85), Сваток, Дубінчак, Батагов (Білл, 61), Ді Франко, Булеца, Чуже, Когут (Ярмолюк, 75), Довбик (Хобленко, 85).

Чемпіонат U-21 Нападник Шахтаря поцілив у свої ворота: гірники й у цьому чемпіонаті лише другі