Маріуполь U-21 добиває Львів у компенсований час, але залишається у таблиці восьмим

У стартовому матчі 24-го туру чемпіонату U-21 зустрічалися Маріуполь та Львів. Азовці, що на дев’ять очок випереджали суперника, перемогли 3:1, хоча й наразилися на неприємності наприкінці поєднку

Маріуполь на правах господарів вправно вів двобій до переможного завершення, забивши у кожному з таймів по голу. Та на 79-й хвилині галичанам вдалося скоротити відставання. Нервова кінцівка тривала аж до компенсованих хвилин, поки Маріуполь втретє не влучив у ворота Юрія Лалака.

Маріуполь U-21 — Львів U-21 — 3:1

Голи: Антон Байдал (42), Мирослав Трофимюк (64, 90, пенальті) — Велвес (79, пенальті).

Маріуполь U-21: Кравцов — Тищенко, Шушко, Муравський, Співак, Вискребенцев, Недес (Маслов, 73), Плакса (Дмитрієв, 68), Байдал (Сименко, 85), Царюк, Трофимюк.

Тренер: Сергій Грибанов.

Львів U-21: Лалак — Демків, Оберман, Хімчак, Григоращук, Бекерський (Боберський, 59), Гураль (Сидоров, 83), Топчій, Велвес (Задорожний, 83), Лаутаро (Неворотін, 79), Мавдрик (Яців, 66).

Тренер: Ігор Рипновський.

Чемпіонат U-21: Динамо чекають у Полтаві, Рух вирішуватиме бронзове питання

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?