Ман Сіті з 20-річним англійцем у складі переграє ПСЖ

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів зустрічалися ПСЖ та Манчестер Сіті. Матч завершився перемогою англійської команди — 2:1. Відзначаємо присутність у складах команд двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб ПСЖ з перших хвилин випустив 20-річного захисника Мітчела Баккера.

У складі Манчестер Сіті на полі з’явився 20-річний хавбек Філ Фоден.

Господарі активно розпочали гру і на 15-й хвилині після подачі з кутового Маркіньос відкрив рахунок у матчі — 1:0. Зрівняли рахунок англійці у другому таймі, коли після передачі українця Зінченка забив Де Брюйне — 1:1. На 71-й хвилині Марез забив переможний для гостей м’яч — 1:2.

Відзначимо, що догравали гру французи у меншості через вилучення Гуйє.

ПСЖ — Манчестер Сіті — 1:2

Голи: Маркіньос (15) — Де Брюйне (64), Марез (71).

Вилучення: Гуйє (77).

Парі Сен-Жермен: Навас — Баккер, Кімпембе, Маркіньос, Флоренці — Верратті, Паредес (Еррера, 83), Гуйє — Неймар, Мбаппе, Ді Марія (Данілу, 80).

Манчестер Сіті: Едерсон — Канселу (Зінченко, 61), Діаш, Стоунз, Уокер — Родрі, Гюндоган, Сілва — Фоден, Де Брюйне, Марез.

Одужав 20-річний нападник молодіжної збірної України повернувся до загальної групи Маріуполя

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?