21-річний вихованець Динамо допоміг Олександрії зупинити Шахтар

21-річний захисник Олександрії Олександр Мельник (на фото у центрі) вшосте у поточному сезоні зіграв у Прем’єр-лізі. Володимир Шаран довірив молодому оборонцю місце у старті у грі з Шахтарем (2:0) і він виправдав очікування тренера

Гра проти Шахтаря стала для Мельника лише третьою у 2021 році в УПЛ. До цього Олександр зіграв хвилину у грі з Динамо (1:2) та 68 хвилин у матчі проти Дніпра-1 (0:0).

Відзначимо, що Мельник є вихованцем київського Динамо, а в Олександрії грає на правах оренди з лютого 2019 року.

У матчі проти чемпіона України минулого сезону молодий захисник набрав всього 46 ТТД, але це не дивно, з огляду на те, що Олександрія грала другим номером. З 46 ТТД — 39 дій були вдалими.

Із 22 пасів Мельника — 18 були точними. Наприклад, у 21-річного бразильця Вітао який з’явився на полі на 23-й хвилині з 29 пасів — 24 точні.

Із 7 єдиноборств Олександр виграв 5. Відзначимо гру на другому поверсі молодого захисника (з трьох дуелей всі виграні). Наприклад, у Вітао із 10 дуелей виграно всього 4. Також Мельник зробив 9 перехоплень за гру.

Вітао (№49) проти Олександрії. Фото shakhtar.com.

В цілому, Мельник провів дуже хорошу гру, за яку отримав 269 балів InStat Index. Це другий після Забарного (286) показник серед кандидатів до молодіжної збірної України у турі.

Мельник та Вітао у 23-му туру УПЛ Олександрія — Шахтар (2:0)