Врожайний тур: кандидати до молодіжної збірної України забивають дебютні голи в УПЛ

У 23-му турі Прем’єр-ліги відразу двоє кандидатів до молодіжної збірної України забили свої дебютні м’ячі в УПЛ. Йдеться про 18-річного захисника Динамо Іллю Забарного та 21-річного хавбека Руха Василя Руніча. Також минулими вихідними на рівні УПЛ дебютував 17-річний хавбек Ворскли Іван Нестеренко

Безумовно, головними подіями туру, що минув можна вважати дебютні м’ячі Забарного та Руніча в УПЛ. 18-річний захисник Динамо на 4-й хвилині матчу проти Інгульця відкрив рахунок і поклав початок розгрому (5:0).

Ілля дебютував за Динамо 11 вересня 2020 року, коли вимушено вийшов на заміну у матчі з Десною. Відтоді Забарний провів за київський клуб 32 зустрічі: 18 — в УПЛ, 9 — у Лізі чемпіонів, 4 — у Лізі Європи й 1 — у Кубку України. Символічно, що свій дебютний м’яч молодий захисник забив у матчі, який для Динамо став чемпіонським.

У грі проти Маріуполя свій дебютний м’яч в УПЛ забив 21-річний півзахисник Руха Василь Руніч. Молодий хавбек на 86-й хвилині з’явився на полі, а через дві хвилини вже забив і встановив остаточний рахунок — 3:0.

Василь Руніч. Фото фейсбук Руха.

До цього, на рівні УПЛ Василь зіграв 77 хвилин проти Миная. За Рух U-21 Руніч у нинішньому сезоні зіграв 15 матчів і забив 8 м’ячів. Також у цьому матчі асистом відзначився 20-річний півзахисник Остап Притула.

Варто відзначити й дебют на рівні УПЛ 17-річного півзахисника Ворскли Івана Нестеренка. Юрій Максимов випустив молодого таланта на заключні хвилини матчу проти Колоса (0:3). У нинішньому сезоні Іван відіграв 8 поєдинків (4 голи) за молодіжку Ворскли у чемпіонаті U-21 і 9 матчів за юнацьку команду (один м’яч) у чемпіонаті U-19.

Іван Нестеренко. Фото фейсбук Ворскли.

Дуже хорошу гру продемонстрував 21-річний захисник Олександрії Олександр Мельник. Володимир Шаран довірив молодому оборонцю місце у стартовому складі на гру з Шахтарем і Олександр не підвів. Матч завершився перемогою Олександрії (2:0), а у гірників нагод майже не було.

Фото fco.com.ua.

Вперше у 2021 році у стартовому складі Дніпра-1 вийшов 19-річний півзахисник Арсеній Батагов. Його команда переграла Минай (3:0). А 21-річний нападник Ілля Шевцов дебютував у стартовому складі Інгульця в УПЛ, проте дебют вийшов невдалим, адже петрівці поступилися — 0:5.

Ілля Шевцов проти динамівця Шепелєва. Фото фейсбук Динамо.

Кандидати до молодіжної збірної України та їх іноземні однолітки у 23-му туру УПЛ