Юніори Ворскли не пустили Рух на чисте третє місце (відео)

У перенесеному матчі 1-го туру чемпіонату U-19 зустрічались сусіди у турнірній таблиці: Рух йшов четвертим (38 очок), Ворскла — наступною, маючи на один бал менше. Двобій завершився миром, і львів’яни не зуміли випередити третю Зорю (у неї 40 очок)

Зі стартових хвилин львів’яни взяли гру під контроль, але до удару справа ніяк не доходила. Під завісу першого тайму у жовто-чорних виникла чудова нагода повести в рахунку: Квасниця обікрав суперника і, пройшовши правим флангом, віддав на Рогачова, але Нікіта не зумів виграти дуель в голкіпера. До речі, Павло Ісенко на цей матч вийшов із капітанською пов’язкою.

Ісенко зупиняє атаку Руха. Фото фейсбук Ворскли.

Вже по перерві автором неймовірного голу міг стати Варфоломєєв, але після дальнього пострілу від Івана полтавців знову врятував кіпер. Господарі свій момент використали: на 60-й хвилині Конате вивів команду господарів уперед, точно пробивши головою. Це четвертий гол 18-річного івуарійця у п’яти матчах поточного турніру.

Фото фейсбук Ворскли.

Відповіді від жовто-чорних довго чекати не довелось: після сольного проходу по центру Непейпієв потужним ударом відновив паритет — 1:1. А вже згодом львів’яни могли виривати перемогу, однак Шостак із вбивчої позиції акцентованого удару завдати не зумів, підсумовує офсайт Руха.

Ворскла U-19 — Рух U-19 — 1:1

Голи: Конате (61) — Руслан Непейпієв (75).

Ворскла U-19: Ісенко — Павлюк, Пось, Крупський, Нестеренко (Ямполь, 56), Книш, Уманець (Пелипенко, 68), Левченко (Прус, 46), Гладковський, Мороховець, Конате (Рубаненко, 85).

Тренер: Олександр Омельчук.

Рух U-19: Ледвій — Роман, Лень, Кітела (Дорош, 68), Слюбик, Сапуга, Варфоломєєв (Дуда, 90+3), Федор (Русяк, 56), Непейпієв, Квасниця, Рогачов (Шостак, 46).

Тренер: Віталій Пономарьов.

Чемпіонат U-21 Ворскла не дозволила Руху втрутитися в гонку за срібними медалями (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)