Ворскла U-21 не дозволила Руху втрутитися в гонку за срібними медалями (відео)

Сьогодні догравали ще один матч чемпіонату U-21: у поєдинку 1-го туру зустрічалися Ворскла й Рух. У запеклому двобої полтавці зуміли здолати третю команду таблиці, перервавши семиматчеву безпрограшну серію рухівців

Перенесений матч 1-го туру був надважливим для підопічних Григорія Баранця. В разі перемоги над молодіжкою Ворскли львів’яни відривалися б у турнірній таблиці від найближчого переслідувача Олександрії та закріпилися б на третій сходинці із 6-очковим гандикапом, зауважує офсайт Руха. А ще звитяга у цьому матчі дозволила б наблизитися до донецького Шахтаря та втрутитися у боротьбу за срібні нагороди. Втім, для жовто-чорних це вже був другий матч за чотири дні. Тож, обіграти міцного середняка чемпіонату УПЛ серед команд U-21 було завданням не з простих.

У дебюті матчу ініціативою на полі заволоділи гравці Ворскли. А на екваторі тайму удар Ульяницького виявився результативним: півзахисник ворсклян завдав прицільного удару в лівий кут метрів з 27-ми. Кіпер Руха Бабічин врятувати свою команду не зумів — 1:0.

В одній з наступних атак господарі забили вдруге. Простріл з лівого флангу результативно замкнув Нестеренко — 2:0.

По перерві рухівці вийшли зарядженими на бій та вже на 51-ій хвилині організували стрімкий вихід з оборони в атаку, який міг завершитися голом. Після серії рикошетів у карному майданчику Ворскли м’яч потрапив до Шостака, але Дмитро не зумів переграти кіпера полтавчан. А ще за мить зі стандарту небезпечно пробивав Іван Литвиненко, та м’яч пролетів поруч із стійкою.

Жовто-чорні не зупинялися та знову могли забивати. Карабін намагався скористатися тим, що воротар Ворскли залишив межі воротарського майданчика, але дальній удар Ярослава Олексій Слуцький таки зумів парирувати.

Слуцький бився, як лев. Фото фейсбук Ворскли.

А на 60-й хвилині жовто-чорні пропустили третій м’яч. Подачу з кутового ударом головою влучно замкнув Мороховець.

Гол престижу львів’яни таки забили. Сталося це на екваторі другого тайму. Після вкидання з-за бокової лінії Ярослав Карабін виграв позиційну боротьбу в захисника Ворскли на правому фланзі та прострілив у штрафний майданчик полтавчан на Дороша. Ігор першим же дотиком переправив м’яча у сітку.

Повернути інтригу в грі рухівці могли на 77-ій хвилині. Після флангової подачі від Вівдича головою пробивав Карабін, але кіпер Ворскли кінчиками пальців перевів м’яч на кутовий.

Ворскла U-21 — Рух U-21 — 3:1

Голи: Артур Ульяницький (24), Іван Нестеренко (33), Віталій Мороховець (60) — Ігор Дорош (70).

Ворскла U-21: Слуцький — Павлюк, Хрипчук (Ямполь, 63), Куценко, Опанасенко, Ульяницький, Книш (Мороховець, 59), Нестеренко (Уманець, 46), Гладковський (Прус, 69), Кравчук (Левченко, 48), Конате.

Тренер: Віталій Косовський.

Рух U-21: Бабічин — Харжевський, Лень, Лях, Вівдич, Дуда, Литвиненко, Дорош, Рудюк, Карабін, Шостак.

Тренер: Григорій Баранець.

Чемпіонат U-21: Динамо з дублями Горбача та Ваната переграє Львів, програючи 0:2 (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)