Чемпіонат U-21: Динамо з дублями Горбача та Ваната переграє Львів, програючи 0:2 (відео)

У перенесеному матчі 16-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Львів та Динамо. Гра проходила у Львові, на стадіоні Сокіл. Матч завершився перемогою Динамо — 4:2. Відзначаємо дубль 16-річного нападника Ігоря Горбача та дубль 19-річного нападника Владислава Ваната

На 30-й хвилині господарі поля досить несподівано відкрили рахунок у матчі. Валентин Моргун у власній штрафній збив Мавдрика і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Казлаускас — 1:0. З таким рахунком команди пішли на перерву.

На 60-й хвилині львів’яни забили вдруге. Після передачі Пентелейчука забив Хімчак — 2:0.

На 81-й хвилині після прострілу Назара Волошина Ігор Горбач скорочує відставання Динамо. На 87-й хвилині Горбач зрівнює рахунок — 2:2. Дубль 16-річного нападника.

Владислав Ванат врешті-решт таки пробив Саваса Бугая. Двічі. Фото фейсбук Львова.

На 88-й хвилині після подачі з кутового Владислав Ванат виводить Динамо уперед. Неймовірний розвиток подій. Крапку у матчі поставив той же Ванат — 4:2. Матч завершився вольовою перемогою киян. У Динамо тепер 57 залікових пунктів, у Львова — 23.

Львів U-21 — Динамо U-21 — 2:4

Голи: Донатас Казлаускас (30, пенальті), Максим Хімчак (60) — Ігор Горбач (83, 87), Владислав Ванат (88, 90+3).

Вилучення: Донатас Казлаускас (41).

Львів U-21: Бугай — Крушинський, Лобай (Топчій, 72), Комарець, Хімчак, Демків, Пентелейчук (Ювхимець, 78), Казлаускас, Малашевський, Мавдрик (Гураль, 55; Сидор, 90+2), Велвес (Оберман, 45+1).

Тренер: Ігор Рипновський.

Динамо U-21: Моргун — Вівчаренко, Надольський, Ванат, В. Волошин, Н. Волошин, Скорко, Бражко, Кузик, Завгородній, Алібеков.

Тренер: Юрій Мороз.

Битва талантів: Забарний із командою був дужчим за Трубіна з молодими бразильцями

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)