Рух U-19 не забив пенальті, але й без того розгромив Інгулець

У заключному матчі 22-го туру чемпіонату U-19 зустрілися новачки турніру. Львів’яни виявилися вправнішими в атаках, забили чотири голи, а ось з пенальті голкіпера петрівців не пробили

Вже до перерви підопічні Віталія Пономарьова забезпечили собі перевагу у три м’ячі. Жовто-чорні вийшли уперед після вдало виконаного стандарту: на подачу з кутового результативно відгукнувся Холод, повідомляє офсайт Руха. Вже ближче до свистка на перерву львів’яни забили ще двічі. Спочатку класний удар з-за меж штрафного вдався Роману, а через хвилину партнери вивели на побачення з кіпером Непейпієва, який свій шанс не змарнував — 3:0.

На старті другого тайму господарі отримали у свої ворота четвертий гол. Проти Рогачова порушили правила, і арбітр зустрічі призначив пенальті. Сапуга не зумів переграти кіпера з точки, втім, вдало на добиванні зіграв Рогачов. Міг Рогачов під завісу зустрічі оформити дубль, він після удару Непейпієва в поперечку першим опинився на м’ячі, але забивав, перебуваючи у положенні поза грою.

Інгулець U-19 — Рух U-19 — 0:4

Голи: Віталій Холод (10), Віталій Роман (41), Руслан Непейпієв (43), Нікіта Рогачов (51).

На 50-й хвилині Марко Сапуга не реалізував пенальті (воротар).

Інгулець U-19: Ярош — Гаврилюк, Низький (Жилінський, 46), Христенко (Іваниця, 46), Смоляков, Кочетков (Клочко, 46), Кіріченко (Хоменко, 56), Сейтхалілов, Цуркан, Лісняк, Донцов (Гончаров, 46).

Тренер: Ігор Хоменко.

Рух U-19: Ледвій — Роман, Слюбик, Холод (Русяк, 22), Кітела (Добрянський, 62), Сапуга, Варфоломєєв (Дуда, 52), Федор (Дорош, 55), Квасниця (Федурко, 51), Непейпієв, Рогачов.

Тренер: Віталій Пономарьов.

Чемпіонат U-19: Шахтар однією перемогою може ліквідувати майже всю фору Динамо

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)