Гол 21-річного нападника приносить Олімпіку виїзну нічию

У  матчі 22-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Маріуполь та Олімпік. Гра проходила на ОСК Металіст у Харкові. Відзначаємо появу у складах команд чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1

Остап Маркевич з перших хвилин випустив: 17-річного півзахисника Олега Очеретька та 20-річного півзахисника Артема Бондаренка. У запасі залишилися: 19-річний захисник Олександр Драмбаєв, 18-річний захисник Марк Мампассі, 20-річний півзахисник Олексій Кащук.

Юрій Калітвінцев довірив місце у складі: 21-річним нападникам Тадеусу Нкенгу та Ібрагіму Каргбо. У запасі залишився 21-річний захисник Ігор Снурніцин.

Вже на 5-й хвилині номінальні господарі вийшли уперед. Після передачі Топалова відзначився Кулаков — 1:0. Андрій забив у порожні ворота. На 25-й хвилині Очеретько збив Тейшейру і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував молодий нападник Олімпіка Нкенг — 1:1. Для Тадеуса це другий м’яч у нинішньому сезоні. Більше у першому таймі команди не забивали.

На 54-й хвилині Нкенг мав виводити Олімпік вперед, але Биков вибив м’яча з лінії воріт. У другому таймі команди грають обережно. Відповідальність за результат тисне на обидва колективи. На 88-й хвилині у гру увійшов Кащук.

У підсумку, матч завершився результативною нічиєю. У Маріуполя тепер 22 очка, в Олімпіка — 18. Команди йдуть на 9 і 11 місцях.

Маріуполь — Олімпік — 1:1

Голи: Кулаков (5) — Нкенг (26, пенальті).

Маріуполь: Кудрик — Стасюк, Биков, Чоботенко, Кирюханцев, Мишньов, Танковський (Кащук, 88), Топалов (Меліченко, 82), Очеретько (Чех, 46), Бондаренко (Горбунов, 68), Кулаков.

Олімпік: Кичак — Драме, Зотько, Лебеденко, Бабенко, Таллес (Чогадзе, 79), Пасіч, Тейшейра, Політило, Нкенг (Завійський, 90), Каргбо.

Чемпіонат U-21 Маріуполь тільки зі штрафного пробив захист аутсайдера (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)