Голів не забивали: Реал з молодими бразильцями вибиває Ліверпуль (відео)

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів зустрічалися Ліверпуль та мадридський Реал. Матч завершився нульовою нічиєю. Відзначаємо присутність у складах команд двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Реала довірив місце у складі 20-річному нападнику Вінісіусу Жуніору. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Родріго.

У складі Ліверпуля на полі з’явився 21-річний захисник Озан Кабак.

Господарі активно розпочали гру і вже на третій хвилині мали виходити вперед, але Салах з вигідної позиції не переграв Куртуа. Через декілька хвилин голкіпер Реала у стрибку впорався з ударом Мілнера.

У гостей була лише одна нагода, коли м’яч після удару Бензема влучив у стійку — 0:0.

Таким чином, нічия дозволяє Реалу вийти в півфінал.

Ліверпуль — Реал — 0:0

Ліверпуль: Аліссон — Александр-Арнольд, Філіпс, Кабак (Жота, 60), Робертсон — Вейналдум, Фабіньо, Мілнер (Алькантара, 60) — Салах, Фірміно (Шакірі, 82), Мане (Окслейд-Чемберлен, 82).

Реал: Куртуа — Вальверде, Едер Мілітао, Начо, Менді — Модріч, Каземіро, Кроос (Одріосола, 72) — Асенсіо (Іско, 82), Бензема, Вінісіус (Родріго, 72).

Набирається досвіду 18-річний захисник Динамо вражає кількістю ТТД

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)