Злий геній: 20-річний хавбек виводить МанСіті до півфіналу Ліги чемпіонів (відео)

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів зустрічалися дортмундська Боруссія та Манчестер Сіті. Матч завершився перемогою МанСіті — 2:1. Відзначаємо забиті м’ячі 17-річного хавбека Боруссії Джуда Беллінгема та 20-річного півзахисника Манчестер Сіті Філа Фодена

Тренерський штаб Боруссії довірив місце у складі: 21-річному захиснику Морею Баузі, 17-річному хавбеку Джуду Беллінгему, 19-річному нападнику Ансгару Кнауффу та 20-річному нападнику Ерлінгу Голанду. У другому таймі у гру увійшов 18-річний нападник Джованні Рейна.

У складі Ман Сіті на полі з’явився 20-річний півзахисник Філ Фоден.

Вже на 15-й хвилині господарі відкрили рахунок. Молодий хавбек Беллінгем своїм ударом не залишив шансів голкіперу Ман Сіті — 1:0.

Фото bvb.de.

Відігратися гості змогли у другому таймі. Марез реалізував пенальті — 1:1. На 75-й хвилині Фоден вирвав перемогу для Ман Сіті — 1:2.

Таким чином, англійці виходять в півфінал Ліги чемпіонів.

Боруссія Д — Ман Сіті — 1:2

Голи: Беллінгем (15) — Марез (55, пенальті), Фоден (75).

Боруссія: Хітц — Морей (Тіґґес 81), Аканджі, Хуммельс, Геррейру — Беллінгем (Брандт 80), Джан, Дауд (Азар 75) — Кнауфф (Рейну 68), Голанд, Ройс.

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Стоунз, Діаш, Зінченко — Бернарду Сілва, Родрі, Ґюндоган — Марез (Стерлінг 88), Де Брюйне, Фоден.

Цифри Дебют у сезоні 21-річного голкіпера Зорі Дмитра Мацапури очима InStat Football

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)