Обійшов Трубіна: 20-річний голкіпер Інгульця не пропускав протягом 329 хвилин

20-річний голкіпер Інгульця Артем Малиш вперше за чотири тури пропустив у Прем’єр-лізі. Суха серія молодого голкіпера налічувала 329 хвилин. Пробити Малиша вдалося гравцям Маріуполя, які забили у ворота кандидата до молодіжної збірної відразу чотирі м’ячі

За гру проти Маріуполя 20-річний голкіпер Артем Малиш отримав найгіршу оцінку InStat Index у нинішньому сезоні — 155 бали. Це не дивно, адже петровці пропустили аж чотири м’ячі.

У матчі з Маріуполем у молодого кіпера було найбільше роботи за всі матчі в УПЛ. Команда Остапа Маркевича завдала 15 ударів по воротам, з них шість у площину. До цього, найбільше по воротам Малиша пробили гравці Ворскли (2:2) — 13 ударів.

Із шести ударів у площину Малиш відбив лише два. Проте, з чотирьох м’ячів — два азовці забили з пенальті, тому покладати всю вину на молодого голкіпера не варто.

Фото фейсбук Інгульця.

Відзначимо точність передач кандидата до молодіжної збірної України. З 27 пасів — 26 точні. Також Малиш продемонстрував хорошу гру ногами ( з 14 пасів всі точні).

Серед кандидатів до молодіжної збірної найбільш тривала  суха серія саме у Малиша — 329 хвилин. Артем обійшов 19-річного Анатолія Трубіна, який не пропускав протягом 325 хвилин.

Артем Малиш у чотирьох останніх матчах Премєр-ліги

Показники Колос (0:0) Минай (1:0) Олександрія (1:0) Маріуполь (3:4)