Після провального виступу на Antalya Cup молодіжна збірна ще потренувалася у Туреччині

Збірна України U-21 провела заключне тренування на турецькому зборі і повернулася до України. Нагадаємо, що підопічні Руслана Ротаня посіли останнє місце на міжнародному турнірі Antalya Cup, який вони вигравали у 2019-му році

Після останнього матчу на турнірі Antalya Cup у футболістів молодіжної збірної України був відновлювальний день. Навантаження гравці отримували залежно від того, хто скільки часу провів на полі в поєдинку зі словаками (2:3).

Також команда здала тести на коронавірус. На щастя, усі вони виявилися негативними, — відзначає сайт УАФ.

Тим часом головний тренер синьо-жовтих Руслан Ротань зі своїми помічниками відвідав товариський матч молодіжних збірних Туреччини та Сербії, нашого першого опонента у відбірному турнірі Євро-2023 (U-21).

Нагадаємо, що суперниками української команди в боротьбі за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи також будуть збірні Франції, Північної Македонії, Фарерських островів і Вірменії. Відбір для синьо-жовтих стартує 3 вересня.

Вчора по обіді наша делегація вирушила до Києва.

Відібрали Завдяки вольовій перемозі над командою Ротаня збірна Словаччини стала новим володарем Antalya Cup (відео)