Львів з голом 20-річного нападника громить аматорів (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Львів та аматорський колектив Фенікс (Підмонастир). Матч завершився перемогою клубу УПЛ — 4:0. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Артура Ременяка

Представники Львова не давали протокол матчу. Гру в атаці з боку клубу УПЛ активно пропагували українці 19-річний Сергій Топчій, Остап Малашевський, 18-річний Максим Комарець та 20-річний Артур Ременяк.

Останній, до слова, відзначився супершвидким забитим м’ячем одразу ж на дебютній хвилині. Після закидання з глибини молодий нападник  вийшов віч-на-віч із голкіпером Фенікса та виконав свою роботу як належить.

Артур Ременяк. Фото фейсбук Львова.

Вже на 7 хвилині рахунок городяни подвоїли. Після подачі з кутового Семенів опинився зовсім без опіки у чужому штрафному — 2:0.

Зі старту другої частини поєдинку на полі у футболці Львова з’явилося більше основних виконавців. Зокрема, вдало увійшли до гри Романчук та Ернест, які встигли своїми результативними діями ще по разу засмутити ворота аматорського Фенікса. Обидва м’ячі було забито головою після награних подач з кутового.

Львів — Фенікс (Підмонастир) — 4:0

Голи: Ременяк (1) Семенів (7) Романчук (75) Ернест (86).

На паузі Колос: три спаринги під час паузи, голи молодих, 18-річний Фесюн у воротах