Antalya Cup: на турнірі лідирують Словаччина, Казахстан і Болгарія, що обіграла команду Ротаня

Учора у матчі першого туру Antalya Cup зустрічалися Узбекистан U-23 та Словаччина U-21. Матч суперників української молодіжки завершився впевненою перемогою Словаччини — 2:0. У ще одному поєдинку Казахстан переграв Північн Македонію

Всі основні події у матчі відбулися у другому таймі. На 56-й хвилині після удару Гольяна захисники перевели м’яч на кутовий. Після розіграшу стандарту м’яч у сітку відправив Труса — 0:1. Крапку у матчі на 80-й хвилині поставив Гольян, який спокійно переграв голкіпера Узбекистана.

Нагадаємо, що у суботу збірна України зіграє саме з Узбекистаном.

Узбекистан U-23 — Словаччина U-21 — 0:2

Голи: Труса (56), Гольян (80).

Узбекистан U-23: Єргашев — Комілов, Юлдошев, Алікулов, Комілов, Абдурашидов, Сайдазімов, Джалоліддінов, Абдурахмонов, Мозговий, Абдуманнов.

Словаччина U-21 (1-й тайм): Чуді — Коваччік, Тумма, Немчік, Войтко — Гоно, Покорний, Бернат — Капралік, Труса, Ілько.

2-й тайм: Бідний — Ковачик (Суля, 65), Малий, Пішоя, Барбора — Білола, Мудри, Потома — Капралік (Кмеш, 65), Труса (Геребеніц, 65), Гольян.

Збірна Словаччини U-21. Фото futbalsfz.sk.

В той же день, як українці програвали болгарам, ще в одному поєдинку зійшлися македонці й казахи.

Північна Македонія U-21 — Казахстан U-21 — 1:2

Голи: Калкан (80) — Совет (56), Жумабек (73).

Північна Македонія U-21: Денковські — Младеновські, Шеджі, Гурковські, Фазлагіч, Чурлінов, Ілієвські, Алексовські, Гроздановські, Дімоські, Рамадані.

Казахстан U-21: Устименко — Совет, Кашкен, Жумаханов, Скворцов, Каіркенов, Сагнаєв, Ульшин, Кенесов, Прокопенко, Скорих.

Після двох ігрових днів по три очка набрали збірні Болгарії, Казахстана і Словаччини.

Буде німцем: 19-річний український талант вирішив змінити громадянство