Валмієра вже без участі українського збірника рятувалася від поразки (відео)

Перед тим, як вирушити до табору молодіжної збірної України Іван Желізко зіграв свій другий матч в основному складі Валмієри. У другому турі чемпіонату Латвії вона приймала вдома Даугавпілс і ледь врятувалася, забивши на 5-й доданій хвилині

Валмієра не дуже вдало провела свій другий матч національної першості. Відкрила рахунок з 11-метрового (відзначився 19-річний форвард Раймондс Кролліс), а в другому таймі вже програвала 1:2.

20-річний хавбек Іван Желізко, що знову вийшов у стартовому складі, вочевидь, не дуже вразив головного тренера, і за годину гри українця замінили.

Врятувалися ж господарі тільки у компенсований час: 20-річний нападник Ібрагім Ндіап Соу зрівняв рахунок.

Окрім вищеназваних футболістів у складі Валмієри грали 20-річний воротар Влад Єлеференко, 20-річний сенегальський захисник Пап Фалль, 20-річний хавбек Дайсуке Йокота, на заміну виходив 18-річний колумбійський нападник Каміло Мена.

Желізко у першому таймі старався. Фото фейсбук Валмієри.

Валмієра — Даугавпілс — 2:2

Голи: Кролліс (30, пенальті), Соу (90+5) — Іванов (32), Кокінс (59).

Валмієра: Єлеференко — Балодіс (Пункулс, 61), Гадрані, Фалль, Яунзем, Желізко (Мена, 66), Сілагадзе, Йокота, Гейє, Соу, Кролліс.

Після двох турів Валмієра і Даугавпілс ділять 2—3 місця (в обох — по 4 очка), лідирує Рига — у неї 6 балів.

До уваги Ротаня: 20-річний голкіпер Інгульця відіграв третій сухий матч поспіль (відео)