До уваги Ротаня: 20-річний голкіпер Інгульця відіграв третій сухий матч поспіль (відео)

У 19-му турі Прем’єр-ліги сталися три події, на які, насамперед, звернув увагу проект Золотий Талант: свій третій поспіль сухий матч зіграв 20-річний кіпер Інгульця Артем Малиш, дебютний поєдинок у стартовому складі Маріуполя провів 19-річний захисник Олександр Драмбаєв, три м’ячі пропустив 19-річний голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін у грі зі Львовом.

Головною подією у турі можна вважати гру 20-річного голкіпера Інгульця Артема Малиша. Для нього матч проти Олександрії став третім поспіль без пропущених м’ячів (1:0).

У 18-му турі Малиш не пропустив у грі з Минаєм (1:0), а у 17-му турі — відбив пенальті і приніс нічию команді у протистоянні з Колосом (0:0). Така впевнена гра голкіпера позитивно впливає на всю команду. Малиш своїми діями змушує звернути на нього увагу тренерського штабу молодіжної збірної.

Артем Малиш: на фото вгорі — до матчу з Олександрією, і — після. Фото фейсбук Інгульця.

Також відзначаємо дебютний вихід у стартовому складі Маріуполя 19-річного крайнього захисника Олександра Драмбаєва. Раніше юнак виходив виключно на заміну, а у матчі з Минаєм (0:0) Остап Маркевич довірив молодому захиснику місце у стартовому складі. Олександр відіграв 64 хвилини і як для дебюту у стартовому складі виглядав непогано.

Дебютант Олександр Драмбаєв. Фото fcmariupol.com.

Були у цьому турі і негативні моменти. 19-річний голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін пропустив відразу три м’ячі у матчі зі Львовом (2:3). Не можна сказти, що Анатолій повністю провалив цю гру, адже у першому таймі він врятував свою команду у моменті з виходом один на один Нича. Проте, саме молодий голкіпер гірників на 71-й хвилині збив Шину і арбітр призначив пенальті. Той епізод і став ключовим у матчі. До цього поєдинку Трубін в УПЛ пропустив всього сім голів, а тут — відразу три.

Спочатку Трубін рятував… Фото shakhtar.com.

Повернувся до стартового складу Олімпіка Ігор Снурніцин. Матч проти Ворскли молодому захиснику та команді в цілому не вдався (0:3). Ігор ще й зрізав м’яча у власні ворота, а після перерви був замінений.

Снурніцина (на фото — крайній ліворуч) було заміннено по перерві. Фото фейсбук Ворскли.

Відзначаємо й дебютний вихід у стартовому складі нинішнього сезону УПЛ 21-річного нападника Динамо Владислава Супряги. Луческу довірив чемпіону світу місце на полі з перших хвилин у матчі проти Руха (3:0). Владислав відіграв 79 хвилин, проте вкотре результативними діями не відзначився. Цю гру Супряга знову аж ніяк не може занести собі в актив.

Останнім часом Супряга радіє голам, тільки вітаючи партнерів. Фото фейсбук Динамо.