Хорватський легіонер дублем приносить перемогу Дніпру-1 у Чернігові

У матчі 19-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Десна та Дніпро-1. Гра пройшла у Чернігові, на стадіоні ім. Гагаріна. Відзначаємо появу у складі Дніпра-1 одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився  перемогою Дніпра-1 — 2:0

Олександр Рябоконь не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 18-річний воротар Дмитро Сидоренко.

Ігор Йовічевіч з перших хвилин випустив 21-річного півзахисника Олександра Назаренка. У запасі залишився 19-річний півзахисник Арсеній Батагов.

Перший гольовий момент у матчі був створений на 22-й хвилині, коли Гуцуляк у падінні влучив у стійку. На 27-й хвилині трішки не вистачило точності Назаренку. Через дві хвилини з ударом Тотовицького впорався Юрчук. Якісні півгодини у виконанні обидвох команд. У компенсований до першого тайму час гості вийшли уперед. Чуже на швидкості обійшов Гітченка і пробив у кут — 0:1. Перший тайм завершився за мінімальної переваги Дніпра-1.

На 58-й хвилині удар Тамма у стрибку відбиває Юрчук. Десна з початком другого тайму тисне на ворота Дніпра-1. На 65-й хвилині з вигідної позиції пробив повз ворота Тотовицький. Реалізація підводить команду Рябоконя. Тотальна ігрова перевага господарів у другому таймі не принесла результату. На 90+4 хвилині Чуже своїм забитим м’ячем ставить крапку у матчі.

Десна — Дніпро-1 — 0:2

Голи: Чуже (45+1, 90+4).

Десна: Литовка — Тамм, Конопля, Гітченко, Мостовий (Картушов, 72), Огіря, Калітвінцев, Тотовицький, Гуцуляк (Безбородько, 84), Чепурненко (Домбровський, 46), Будківський.

Дніпро-1: Юрчук — Тейлор, Сваток, Логінов, Дубінчак, Піхальонок, Ігнатенко, Назаренко (Цуріков, 68), Чуже, Когут (Ді Франко, 78), Довбик (Хобленко, 88).

У Десни залишилося 30 очок і 4 місце, у Дніпра-1 уже 22 очка і 8 місце.

Чемпіонат U-21 Снайпер Гора і збірник Ховайко поховали надії Десни на першу перемогу у 2021 році (відео)