Руніч дублем забирає у Динамо U-21 важливі очки (відео)

У матчі 19-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Динамо та Рух. Гра проходила на НТБ Конча-Заспа. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2. Відзначаємо дубль 21-річного хавбека Руха Василя Руніча

На 10-й хвилині гравці Руха заробили право на одинадцятиметровий: Микола Михайленко зіграв рукою у власній штрафній. Пенальті реалізував Василь Руніч — 0:1. На 17-й хвилині після розіграшу кутового Володимир Бражко зрівняв рахунок — 1:1. А через вісім хвилин після навісу Вівчаренка Владислав Ванат ударом головою вивів Динамо уперед — 2:1. Перший тайм завершився за переваги Динамо.

На 67-й хвилині 21-річний хавбек Василь Руніч ударом головою зрівнює рахунок — 2:2. Дубль для Василя. У підсумку, матч завершився результативною нічиєю.

Динамо U-21 — Рух U-21 2:2

Голи: Володимир Бражко (17), Владислав Ванат (25) — Василь Руніч (10, пенальті, 67).

Динамо U-21: Моргун — Тимчик, Біловар, Михайленко, Вівчаренко, Надольський (Кузик, 71), Клейтон (Завгородній, 77), В. Волошин, Бражко (Гаджук, 85), Ванат (Горбач, 71), Н. Волошин (Власов, 81).

Тренер: Юрій Мороз.

Рух U-21: Бабічин — Харжевський, Веремієнко, Слюсар, Лень, Копина, Рудюк, Литвиненко, Руніч, Лях, Абдіхоліков.

Тренер: Григорій Баранець.