Спаринг: 19-річний нападник допоміг Руху переграти Поділля (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Рух та друголігове Поділля. Матч завершився перемогою клубу УПЛ — 2:0. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного нападника Миколи Кухаревича

Іван Федик з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Давіда Зеца, 19-річного півзахисника Олексія Сича, 20-річного півзахисника Остапа Притулу й 19-річного нападника Миколу Кухаревича.

У другому таймі на полі з’явився 20-річний нападник Ростислав Лях.

Представники УПЛ активно розпочали гру і на 7 хвилині відкрили рахунок. На подачу Білого з кутового відгукнувся Кухаревич — 1:0. Крапку у матчі господарі поставили на 80-й хвилині, коли відзначився Кондраков — 2:0.

Таким чином, Рух заповнив паузу, яка утворилася через перенесений матч 18-го туру чемпіонату УПЛ зі Львовом.

Рух — Поділля — 2:0

Голи: Кухаревич (7), Кондраков (80).

Рух (1 тайм): Бандура — Зец, Білий, Гагун, Сич, Притула, Карасюк, Климчук, Бойчук, Кухарук, Кухаревич.

Рух (2 тайм): Мисак — Сігурдссон, Сич, Копина, Ґліха, Федорчук, Мартинюк, Лях, Борячук, Абдіхоліков, Кондраков.

Стріляй, як Тете Результативність таланта Шахтаря — як приклад для наслідування українським одноліткам

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)