Гучна сенсація: Десна U-19 у меншості грає внічию з Шахтарем

У матчі 18-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Шахтар та Десна. Гра проходила на Княжій Арені у Щасливому. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. Героєм матчу став 18-річний голкіпер Десни Дмитро Сидоренко, який відбив пенальті

У Щасливому друга команда чемпіонату приймала головного аутсайдера. Шахтар на правах фаворита протистояння володів ініціативою, проте дуже несподівано відкрили рахунок саме гості. На 34-й хвилині після сольного проходу відзначився 18-річний нападник Десни Джіліндо Безгубченко — 0:1. За такого рахунку команди й пішли на перерву. Відзначимо, що на 39-й хвилині арбітр вилучив Богдана Шейка. Увесь другий тайм Десна гратиме у меншості.

На 52-й хвилині після подачі Бако з кутового Ілля Гулько зрівняв рахунок — 1:1. Шахтар реалізовує чисельну більшість. На 78-й хвилині Сидоренко невдало грає на виході і привозить пенальті. Проте, сам же воротар відбиває удар Погорілого з позначки і виправляє свою помилку. Блискуча гра 18-річного голкіпера.

Сидоренко знову рятує. Фото shakhtar.com.

У підсумку, матч завершився результативною нічиєю.

Шахтар U-19 — Десна U-19 — 1:1

Голи: Ілля Гулько (52) — Джіліндо Безгубченко (33).

На 78-й хвилині Владислав Погорілий не реалізував пенальті (воротар).

Вилучення: Богдан Шейко (39).

Шахтар U-19: Пузанков — Гаврилюк, Савченко, Фарина, Бако, Роспутько (Козішкурт, 72), Ющенко (Борисенко, 46), Гулько, Погорілий, Сігеєв, Глущенко (Бендера, 65).

Тренер: Оскар Ратулутра.

Десна U-19: Сидоренко — Зубашівський, Школьний, Литвиненко (Фетісов, 80), Пискун (Скачок, 75), Панько (Писанка, 72), Безгубченко (Посмашний, 90+2), Шейко, Макаренко, Баклан, Запека (Гавриленко, 46).

Тренер: Олександр Дацюк.

У Шахтаря 40 очок і друге місце, а у Десни — шість очок і останнє місце.

Чемпіонат U-19: бій за бронзу із золотим відтінком

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)