17-річний захисник Зорі U-19 змушує Динамо ділитися очками (відео)

У матчі 18-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Зоря та Динамо. Гра проходила на НТБ Металург у Запоріжжі. Матч завершився мінімальною перемогою Зорі — 1:0. Єдиний м’яч у зустрічі забив 17-річний захисник Даніїл Мельник

Матч Зорі та Динамо приковував особливу увагу, адже зустрічалися третя та перша команда чемпіонату. На 26-й хвилині господарі відкрили рахунок. Після розіграшу кутового 17-річний захисник Даніїл Мельник відправив м’яча у сітку — 1:0. Цей м’яч став єдиним у першому таймі.

У другій половині зустрічі команди не забивали. У підсумку, матч завершився мінімальною перемоги Зорі.

Зоря U-19 — Динамо U-19 — 1:0

Гол: Даніїл Мельник (26).

Зоря U-19: Сапутін — Єлець, Басовський (Фрімпонг, 82), Мельник, Златьєв (Сміян, 46), Нагнойний (Шаповалов, 75), Євтушенко, Кисіль, Лук’янченко (Хлань, 46), Лєгостаєв, Нерух (Сербінов, 75).

Тренер: Василь Баранов.

Динамо U-19: Ігнатенко — Малиш, Філатов, Опанасенко, Кузик, Блізніченко, Тлумак (Горбач, 73), Царенко (Скрипник, 82), Бенедюк (Яцик, 62), Ісадченко (Велетень, 57), Попов.

Тренер: Ігор Костюк.

Чемпіонат U-19: бій за бронзу із золотим відтінком

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)