100% реалізація: 19-річний іранець віддячує Скрипнику за довіру голами

Нападник Зорі Аллахяр Сайядманеш став одним із героїв матчу проти Львова (4:0). Молодий легіонер за перший тайм встиг відзначитися дублем. Це третій і четвертий м’ячі іранця у Прем’єр-лізі

У 2021 році Аллахяр Сайядманеш став одним із ключових гравців для Зорі. Віктор Скрипник довіряє молодому іноземцю місце у стартовому складі і той відповідає взаємністю.

У 16-му турі Сайядманеш шаленим рейдом і чудовим асистом змусив капітулювати захист Шахтаря, а минулої неділі за тайм зміг забити двічі у ворота Львова.

19-річний іранець за 45 хвилин гри отримав 285 балів InStat Index. Цей тайм нападник відіграв дуже ефективно: у нього було два моменти і обидва Сайядманеш реалізував.

Щоправда, інші показники не вражають. Із 31 ТТД лише 21 дія була вдалою. Сайядманеш 13 разів вступав у боротьбу і виграв тільки 6 дуелей (менше 50%). До того ж, нападник 4 рази втрачав м’яча на половині поля Львова.

Боровся Аллахяр гірше, ніж забивав. Фото фейсбук Зорі.

Проте, головне для нападника — це забиті м’ячі, і у цьому компоненті у Сайядманеша не було проблем. Така ефективність іранця вселяє впевненість у тренерський штаб Зорі напередодні рішучого матчу з київським Динамо.

Аллахяр Сайядманеш у матчі 17-го туру Премєр-ліги проти Львова (4:0).