Зіпсував дебют: Зоря з дублем 19-річного іранця громить нову команду Безсмертного

У матчі 17-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Зоря та Львів. Гра пройшла на Славутич-Арені у Запоріжжі. Відзначаємо присутність у стартовому складі Зорі одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Зорі — 4:0. Відзначаємо дубль 19-річного нападника Зорі Аллахяра Сайядманеша

Віктор Скрипник довірив місце у складі 19-річному нападнику Аллахяру Сайядманешу. У запасі залишився 20-річний воротар Дмитро Мацапура.

Анатолій Безсмертний на свою дебютну гру не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У запасі залишився 20-річний нападник Артур Ременяк.

Господарі дуже активно розпочали гру і за 16-ть хвилин підопічні Скрипники забили аж три м’ячі. На 9-й хвилині Фаворов скинув на Гладкого і досвідчений нападник відправив м’яча у сітку — 1:0. На 13-й хвилині Гладкий скинув на Аллахяра, який пробив повз Костика — 2:0. Третій забитий м’яч для молодого іранця в нинішньому сезоні УПЛ.

На 16-й хвилині рахунок став розгромний. Свій другий м’яч у матчі забив Гладкий — 3:0. На 39-й хвилині після передачі Хомченовського Сайядманеш головою у дотик відправив м’яча у сітку — 4:0. Перший тайм завершився розгромною перемогою Зорі. Жахливий дебют для Безсмертного.

Другий тайм проходив у спокійному темпі. Зорі нікуди було поспішати, а у Львова нічого не виходило. На 61-й хвилині міг забивати Кочергін, але хавбек Зорі пробив повз ворота.

У підсумку, матч завершився розгромною перемогою Зорі — 4:0.

Зоря — Львів — 4:0

Голи: Гладкий (9, 16), Сайядманеш (13, 39).

Зоря: Васіль — Фаворов (Цвек, 63), Вернидуб (Руфаті, 63), Абу Ханна, Циганікс (Ємець, 80) Іванісеня, Кочергін, Хомченовський, Юрченко, Сайядманеш (Громов, 46), Гладкий (Шахаб, 46).

Львів: Костик — Якімець, Міхобі, Романчук, Грисьо, Ернест (Чір’як, 67), Брікнер (Сабіно, 83), Довгий, Альваро (Казлаускас, 83), Шина (Семенів, 61), Нич (Захарків, 83).

Чемпіонат U-21 Дебютні голи Хланя й Фрімпонга дозволили Зорі наздогнати у таблиці Львів (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)