Дубль 20-річного норвежця не врятував Боруссію від програшу лідеру Бундесліги

У матчі 24-го туру чемпіонату Німеччини зустрічалися Баварія та дортмундська Боруссія. Матч завершився перемогою мюнхенців — 4:2. Відзначаємо дубль 20-річного нападника Боруссії Ерлінга Голанда

Тренерський штаб Баварії довірив місце у складі 20-річному захиснику Альфонсо Девісу.

У складі Боруссії на полі з’явився 20-річний нападник Ерлінг Голанд. У другому таймі у гру увійшли: 17-річний півзахисник Джуд Беллінгем, 21-річний захисник Бауза та 19-річний півзахисник Рейньєр.

Вже на 2-й хвилині Боруссія відкрила рахунок. Голанд пробив з далекої відстані і м’яч з рикошетом від Боатенга залетів у ворота. Вже за сім хвилин молодий норвежець забив другий м’яч — 0:2. Далі за справу взявся Роберт Левандовскі, який на 26 та 44-й хвилині забив два м’ячі і зрівняв рахунок — 2:2. Відзначимо, що на 60-й хвилині Голанд залишив поле через травму.

Голанд проти Мюнхена. Фото bvb.de.

Нічийний результат тримався до останніх хвилин, але потім Баварія все ж дотиснула суперника. На 88-й хвилині Горетцка вивів господарів вперед, а на 90-й Левандовскі поставив крапку у матчі.

Баварія — Боруссія Д — 4:2

Голи: Левандовскі (26, 44, пенальті, 90), Горетцка (88) — Голанд (2, 9).

Баварія: Нойєр — Зюле, Боатенг (Хаві Мартінес, 70), Алаба, Девіс — Кімміх, Горетцка — Сане (Ернандес, 90+1), Мюллер (Чупо-Мотінг, 90+1), Коман (Гнабрі, 66) — Левандовскі.

Боруссія: Хітц — Загаду (Бауза, 70), Хуммельс, Джан — Шульц, Ділейні (Беллінгем, 70), Дауд, Меньє — Азар (Брандт, 60), Ройс (Рейньєр, 76) — Голанд (Тіггес, 60).

Баварія йде першою з 55 очками, Боруссія посідає шосте місце з 39 очками.

Погнали! 18-річний хавбек Чорноморця забиває дебютний м’яч 2021 року у змаганнях ПФЛ (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)