VAR відмінив гол 21-річного нападника Олімпіка у ворота Шахтаря через Снурніцина

У матчі 17-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Олімпік та Шахтар. Гра проййшла на стадіоні Динамо ім. Лобановського у Києві. Відзначаємо появу у стартових складах команд шістьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Шахтаря — 1:0

Юрій Калітвінцев з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Ігоря Снурніцина та 21-річного нападника Тадеуса Нкенга. У запасі залишилися: 18-річний воротар Андрій Чекотун та 21-річний нападник Ібрагім Каргбо.

Луїш Каштру довірив місце у складі: 19-річному голкіперу Анатолію Трубіну, 21-річному захиснику Вітао, 20-річному півзахиснику Маркосу Антоніо, 21-річному півзахиснику Тете. У запасі залишився 18-річний півзахисник Георгій Судаков.

На 2-й хвилині небезпечно пробивав Тете, але м’яч пролетів вище воріт. На 22-й хвилині Вітао помилився при передачі, але Нкенг не зміг переграти Трубіна з гострого кута. За свої емоції молодий нападник Олімпіка отримав попередження. На 24-й хвилині Додо відкрив рахунок у матчі — 0:1. Через 14 хвилин після подачі з кутового забив Нкенг, але м’яч було скасовано, бо Снурніцин був у положенні поза грою. Таке рішення арбітр ухвалив після перегляду VAR. Дуже неоднозначний епізод. Перший тайм завершився за мінімальної переваги Шахтаря — 0:1.

На 52-й хвилині після удару головою Тете м’яч пролетів вище воріт. Шахтар активно розпочав другу половину зустрічі, проте до гольових нагод справа не доходила. На 64-й хвилині у гру увійшов Ібрагім Каргбо, а на 72-й — Судаков. На 82-й хвилині Олімпік залишився у меншості. Другу жовту отримав Бабенко. На 86-й хвилині Нкенг не зумів переграти Трубіна. Шалена нагода для Олімпіка.

У підсумку, матч завершився перемогою Шахтаря.

Олімпік — Шахтар — 0:1

Гол: Додо (24).

Вилучення: Бабенко (82).

Олімпік: Бетім — Пасіч, Зотько, Снурніцин, Лебеденко, Бабенко, Завійський (Романовський, 73), Політило, Таллес (Каргбо, 64), Тейшейра, Нкенг.

Шахтар: Трубін — Додо, Матвієнко, Вітао, Ісмаїлі, Маркос Антоніо (Дентіньо, 71), Майкон, Марлос, Тете (Коноплянка, 90), Тайсон (Соломон, 80), Мораес (Судаков, 72).

У гірників відтепер 36 очок, у Олімпіка — 13.

Чемпіонат U-19 Мінімально: Шахтар лише з одним голом переміг у дербі й очолив таблицю

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)