Реалізація підводить: 21-річний нападник Динамо не забиває з вересня минулого року (відео)

Мірча Луческу на екстратайм чвертьфіналу Кубка України випустив 21-річного нападника Владислава Супрягу. Молодий форвард забив у серії пенальті, але з гри знову змарнував свій момент

Молодий нападник Динамо Владислав Супряга у кубковій грі з Колосом 13-й раз у нинішньому сезоні з’явився на полі. У цих матчах Владислав забив всього два м’ячі, а останній його гол датується аж 23-м вересня 2020 року, коли Супряга забив у ворота Гента (2:1).

За 24 хвилини матчу з Колосом Супряга зробив 13 ТТД, з них 11 дій були успішними. Владислав мав одну гольову нагоду, але не забив.

Супряга (у центрі): серія триває. Фото fcdynamo.kiev.ua.

Загалом, нереалізація моментів стає вже тенденцією для Супряги. У грі 15-го туру у нападника також був гольовий момент, але до забитого м’яча справа не дійшла. Така ж ситуація повторилася в матчі 16-го туру проти Львова (4:1).

Відзначимо виграну боротьбу Супряги — із 4 дуелей 3 були успішними. Наприклад, 19-річний півзахисник Колоса Мамаду Данфа із 17 дуелей виграв всього 8. За 24 хвилини Супряга виконав сім пасів (6 точні), а Данфа за 74 хвилини зробив 17 пасів (13 точні).

Данфа проти Забарного (№25). Фото фейсбук Колоса.

Владислав Супряга і Мамаду Данфа у матчі 1/4 фіналу Кубка України (3.03.2021).