19-річний нападник рятує Маккабі, українець Джулані сидів у запасі

У матчі 23-го туру чемпіонату Ізраїлю зустрічалися Маккабі з Петах-Тикви та Маккабі (Нетанія). Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного нападника господарів Ліеля Абади. 17-річний український нападник Даніель Джулані на полі не з’явився

Тренерський штаб Маккабі (Петах-Тиква) випустив: 20-річного захисника Ора Блоріана, 18-річного нападника Азолая, 19-річного нападника Абаду. 17-річний Даніель Джулані просидів всю гру на лаві запасних. У другому таймі у гру увійшов 20-річний півзахисник Аміт Меір.

Гості активно розпочали гру і на 15-й хвилині відкрили рахунок. Відзначився Саде. У другому таймі гравці Маккабі (Петах-Тиква) відігралися. М’яч у свій актив записав молодий нападник Ліель Абада. У пісдумку, матч завершився результативною нічиєю.

Маккабі (Петах-Тиква) — Маккабі (Нетанія) — 1:1

Голи: Абада (63) — Саде (15).

Маккабі (Петах-Тиква): Янко — Блоріан, Ханді, Фельшер (Барібо, 47), Дініс, Ельяху — Хадіда (Бар, 57), Азолай (Меір, 90+1), Купер (Сабаг, 47) — Абада, Абухазера (Інбрум, 47).

Після 22-х турів Маккабі (Петах-Тиква) із 33 очками посідає 4 місце.

Від Бідзілі до Джулані: молоді українські футбольні легіонери в офіційних матчах в лютому 2021 року

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)