Колос U-21 відігрався з 0:2, але все ж віддав Руху всі три очка (відео)

В іншому обідньому матчі 16-го туру чемпіонату U-21 господарям пощастило не так сильно, як Ворсклі. До Колоса на його тренувальну базу в Софіївській Борщагівці завітав Рух, забив тричі й повіз додому стільки ж очок

Гості зі Львова видали дуже потужний початок матчу: ковалівці пропустили вже на другій хвилині. Потім ще раз на 11-й і програли перший тайм 0:2.

Утім, у свою чергу, також ошелешили суперника на старті другого тайму й на 52-й хвилині зрівняли цифри на табло. Та святкували зарано: за 4 хвилини Рух забив втретє й довів такий рахунок до фінального свистка.

Колос U-21 — Рух U-21 — 2:3

Голи: Жозе Мартін (49), Антон Салабай (53) — Ярослав Карабін (3), Іван Литвиненко (11), Дмитро Шостак (56).

Колос U-21: Кучерук — Цикало, Марчук, Зозуля, Ром (Літвінов, 46), Нгамба (Жозе Мартін, 46), Шамич, Сенько (Колесник, 65), Соловйов (Столяр, 65), Савенюк (Духота, 46), Салабай.

Тренер: Владислав Савчук.

​Рух U-21: Бабічин — Веремієнко, Слюсар (Савчук, 46), Варфоломєєв, Харжевський, Копина, Рудюк, Литвиненко (Роман, 78), Лях, Карабін (Шостак, 52), Руніч.

Тренер: Григорій Баранець.

Чемпіонат U-21: тур реваншів — хто реабілітується за поразки?