Нюрнберг із Шурановим в запасі вириває перемогу у Карлсруе на останній хвилині

У матчі 22-го туру Бундесліги 2 зустрічалися Карлсруе та Нюрнберг. Матч завершився мінімальною перемогою гостей — 1:0. 18-річний український нападник Ерік Шуранов просидів весь матч на лаві запасних

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшов 19-річний півзахисник Том Краус. 18-річний український нападник Ерік Шуранов вже 4-й матч поспіль не з’являвся на полі.

Єдиний м’яч у цій зустрічі було забито на останній хвилині, коли нападник Матч Делі відправив м’яч у сітку — 0:1.

Карлсруе — Нюрнберг — 0:1

Гол: Делі (90).

Нюрнберг: Матеніа — Валентін, Мул, Марграйттер, Хандверкер (Беренс, 90+3), Доведан (Шлойзенер, 90+1), Нюрнбергер, Гайс, Делі, Борквоскі, Шаффлер.

Після 22 турів Нюрнберг посідає 12 місце з 26 очками.

Супряга без голів: Динамо рятується від поразки у матчі з Десною