Шостий гол Вичіжаніна у чемпіонаті U-21 приносить Львову вольову перемогу (відео)

Трьома одночасними матчами стартував 15-й тур чемпіонату U-21. В одному з них билися сусіди по таблиці: восьмий Львів і Колос, що знаходився рядком нижче

У попередньому турі, стартовому у другій частині молодіжної першості, Львів із Колосом виступили діаметрально протилежно. Галичани на виїзді переграли Минай (2:0), ковалівці ж удома поступилися Шахтарю (1:3).

Сьогодні ж гравці Колоса по-хазяйськи провели перший тайм поєдинку на львівському Соколі, не давши господарям шансів на вдалу комбінацію. Самі ж на 18-й хвилині розіграли атаку, яку прекрасним ударом з-за меж штрафного майданчика завершив Кирило Сенько.

Утім, львів’яни не здалися, й на 83-й хвилині атака лівим флангом завершилася прострілом і м’яч опинився у сітці. А ще за шість хвилин півзахисник Андрій Вичіжанін (на фото) головою після подачі з кутового забиває переможний гол.

Це вже шостий м’яч хавбека у 13-ти поєдинках поточного чемпіонату.

Львів U-21 — Колос U-21 — 2:1

Голи: Андрій Вичіжанін (88) — Кирило Сенько (18), Андрій Марчук (83, у свої ворота).

Львів U-21: Лалак — Григоращук, Крушинський, Романчук, Бусько (Хімчак, 66), Топчій (Городиький, 90+1), Демків (Гураль, 61), Вичіжанін, Малашевський, Казлаускас (Пентелейчук, 46), Захарків (Шута, 61).

Тренер: Віталій Шумський.

Колос U-21: Кучеренко — Цикало, Марчук, Костюк, Ром, Соловйов, Жозе Мартін, Сенько (Криворучко, 88), Савенюк (Голуб, 78), Шамич (Духота, 57), Салабай.

Тренер: Владислав Савчук.

Чемпіонат U-21: Шахтар приймає Рух, чи буде бій у Щасливому?