Маріуполь U-21 набив півдесятка голів і зламав спротив Зорі (відео)

В одному з паралельних матчів 15-го туру молодіжної першості також зустрічалися сусіди: Маріуполь і Зоря мали по 20 очок і ділили 6-7 місця. Щоправда, у луганців було на матч менше

Уже до середини першого тайму азовці вели 2:0, та перед самою перервою пропустили. Такий рахунок тримався до 71-ї хвилини, а потім суперників прорвало: на гол вони відповідали голом, більше таких знову виявилося у Маріуполя.

Герой Байдал. Фото fcmariupol.com.

Маріуполь U-21 — Зоря U-21 — 5:2

Голи: Антон Байдал (27, 35, пенальті, 83), Мирослав Трофимк (71), Микита Козицький (76) — Сергій Демченко (45), Артем Мильченко (74, пенальті).

Маріуполь U-21: Кравцов — Шушко (Дмитрієв, 65), Муравський, Мамросенко, Романюк, Прокопчук (Плакса, 70), Кошкош, Співак, Поталов (Козицький, 46), Байдал (Сименко, 88), Трофимюк.

Тренер: Сергій Грибанов.

Зоря U-21: Жилкін — Кисіль, Васько (Сміян, 23), Дудник, Товкач, Нагнойний, Мильченко, Зоренко (Нерух, 65), Демченко, Хлань (Лук’янченко, 79), Лєгостаєв (Сербінов, 79).

Тренер: Василь Баранов.

Чемпіонат U-21: Шахтар приймає Рух, чи буде бій у Щасливому?