Нюрнберг без Шуранова програв удома Санкт-Паулі

У матчі 21-го туру Бундесліги 2 зустрічалися Нюрнберг та Санкт-Паулі. Матч завершився перемогою гостей — 2:1. Молодий українець Ерік Шуранов на полі так і не з’явився

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. По ходу першого тайму у гру увійшов 20-річний півзахисник Тім Латтаєр. 18-річний український нападник Ерік Шуранов третій матч поспіль просидів на лаві запасних.

Гості відкрили рахунок у компенсований до першого тайму час. Відзначився Бургшталлер. На 65-й хвилині Омар Мармош збільшив перевагу Санкт-Паулі — 0:2.

На 77-й хвилині Борквоскі скоротив відставання у рахунку, проте на більше господарів не вистачило. У підсумку, Санкт-Паулі святкує мінімальну перемогу.

Нюрнберг — Санкт-Паулі — 1:2

Голи: Борквоскі (77) — Бургшталлер (45+1), Мармош (65, пенальті).

Нюрнберг: Матеніа — Кноте (Латтаєр, 21), Мул, Серенсен (Марграйттер, 46), Хандверкер, Нюрнбергер, Краус (Шаффлер, 46), Гайс, Делі, Шлойзенер (Борквоскі, 65), Доведан.

Після 21-го туру Нюрнберг з 23 очками посідає 14 місце.

На багатші села 19-річний український легіонер перебрався з Чехії у чемпіонат Латвії