Суперник Шахтаря у Лізі Європи виходить на перше місце

У матчі 21-го туру Суперліги Ізраїля зустрічалися Хапоель (Кфар-Саба) та Маккабі із Тель-Авіва. Поєдинок завершився перемогою Маккабі — 1:0

Тренерський штаб Маккабі у стартовому складі не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Едуарду Герреро.

Гравці Маккабі повністю переважали свого суперника, не давши можливості господарям завдати жодного удару по воротам. Єдиний м’яч у зустрічі було забито на 41-й хвилині, коли відзначився Пешіч.

У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Маккабі (Тель-Авів). Після цієї звитяги суперник Шахтаря виходить на перше місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 45 очок.

Хапоель (Кфар-Саба) — Маккабі (Тель-Авів) — 0:1

Гол: Пешіч (41).

Маккабі (Тель-Авів): Даніель — Жералдес, Тібі, Ернандес, Саборіт — Перец, Еіні (Півен, 79), Рікан (Герреро, 79) — Бітон, Пешіч (Шехтер, 65), Бен-Хаім (Хозез, 65).