Олександрія з 18-річним голкіпером не подужала грузинів (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Олександрія та грузинська команда Сабуртало. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо появу у стартовому складі Олександрії двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Володимир Шаран з перших хвилин випустив: 18-річного голкіпера В’ячеслава Борисенка та 20-річного захисника Олександра Мельника.

Матч завершився бойовою нічиєю. Олександрійці відкрили рахунок першими: на 18-й хвилині Богдан Мишенко чітко реалізував пенальті. У другому таймі, на 74-й хвилині, суперник зрівняв рахунок.

Олександрія — Сабуртало — 1:1

Голи: Мишенко (18) — Таатадзе (74).

Олександрія (стартовий склад): Борисенко — Бабоголо, Мельник, Гордієнко, Глоба, Стецьков, Калюжний, Дришлюк, Устименко, Мишенко, Новіков.

Молоді пасують: Дніпро-1 розгромною перемогою і вилученням завершив турецький збір