16-річний нападник Тоттенхема встановив новий клубний рекорд (відео)

У матчі 23-го туру англійської Прем’єр-ліги зустрічалися Тоттенхем та Вест Бромвіч. Матч завершився перемогою господарів — 2:0. Відзначаємо дебют в АПЛ 16-річного нападника Тоттенхема Дейна Скарлетта

У стартовому складі Тоттенхема не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. А ось у компенсований до другого тайму час у гру увійшов 16-річний нападник Дейн Скарлетт. У віці 16 років, 10 місяців і 14 днів форвард став наймолодшим в історії гравцем Тоттенхема в рамках чемпіонату Англії.

Попередній рекорд протримався 27 років: Стівен Карр дебютував у складі шпор на два місяці і два тижні пізніше.

Дейн Скарлетт.

У складі Вест Бромвіча також не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Всі основні події у матчі відбулися у другому таймі. На 54-й хвилині Кейн відкрив рахунок — 1:0. За чотири хвилини Сон Хон-Мін збільшив перевагу Тоттенхема та встановив остаточний рахунок — 2:0.

Тоттенхем — Вест Бромвіч — 2:0

Голи: Кейн (54), Сон Хон-Мін (58).

Тоттенхем: Льоріс — Девіс, Алдервейрелд, Санчес, Орье (Доерті, 68) — Хейбьєрг, Ндомбеле — Сон (Скарлетт, 90+2), Моура, Ламела (Бергвейн, 74) — Кейн.

Вест Бромвіч Альбіон: Джонсон — Таунсенд, Бартлі, Аджайє, Пелтьєр — Сойєрс (Йокушлу, 78) — Грант (Філліпс, 69), Галлахер, Мейтленд-Найлз, Снодграсс (Перейра, 80), Діань.

Після 22-х матчів у Тотенхема 36 очок і восьма позиція, а у Вест Бромвіча після 23-х матчів 12 очок і 19-те місце.