Тренер Олімпіка випустив у спарингу 18-річного голкіпера, той пропустив тільки з пенальті (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Олімпік та чорногорська Будучность. Двобій завершився не на користь українців — 0:1. Відзначаємо появу у складі Олімпіка чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Олімпіка з перших хвилин випустив: 18-річного голкіпера Андрія Чекотуна, 20-річного захисника Ігоря Снурніцина і 21-річного форварда Ібрагіма Каргбо.

У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Тадеус Нкенг.

У першому таймі суперники продемонстрували абсолютно рівну гру, в якій фортуна посміхнулася команді з Чорногорії. На 27-й хвилині після подачі кутового арбітр вгледів гру рукою з боку молодого захисника Снурніцина і призначив пенальті у ворота Олімпіка. Одинадцятиметровий реалізував Бозовіч.

У підсумку, цей м’яч так і став єдиним у матчі.

Андрій Чекотун. Фото фейсбук Олімпіка.

Олімпік — Будучность — 0:1

Гол: Бозовіч (27, пенальті).

Олімпік (1-й тайм): Чекотун — Зотько (Драме, 30 ), Векляк, Пасіч, Снурніцин (Лебеденко, 30), Хамелюк, Політило, Тейшейра, Завійський, Каргбо.

Олімпік (2-й тайм): Альімі — Драме, Векляк (Зотько, 60 ), Лебеденко, Альваренга (Снурніцин, 60), Завійський (Бабенко, 60 ), Чогадзе, Політило (Хамелюк, 70), Романовський, Беніто, Нкенг.

Почин Са все зіпсував: 17-річний нападник дебютував за Динамо з поразки (відео)